Garantijas noteikumi

Visām www.android.lv pārdotajām precēm tiek nodrošināta ražotāja vai reģionālā izplatītāja noteiktā garantija, kuras termiņš ir no 12 līdz 36 mēnešiem. Garantijas termiņa laikā bojātā prece tiek remontēta vai mainīta pret jaunu vai analoģisku preci. Garantijas remonts vai ierīces maiņa nepagarina garantijas termiņu.
Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar preces lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts un saskatāms: preces nosaukums, modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksti. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šājā gadījumā garantijas talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Garantijas saistības tiek anulētas sekojošos gadījumos:

ja pircējs ir nozaudējis garantijas talonu vai nevar uzrādīt pienācīgi aizpildītu garantijas talonu,
ja ir pārkāpti preces lietošanas instrukcijas noteikumi,
ja uz izstrādājuma saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas vai mehāniski bojājumi,
ja atklātas izmaiņas izstrādājuma konstrukcijā vai shēmā, kuras atšķiras no ražotāja noteiktajām,
ja ierīcei tika uzstādīta programmatūra, kura atšķiras no ražotāja noteiktās,
ja izstrādājuma sērijas numurs izmainīts, izdzēsts vai to nav iespējams noteikt.
Garantija netiek attiecināta uz šādiem izstrādājuma bojājumiem:
bojājumi, kurus izraisījusi svešķermeņu, vielu, šķidrumu, kukaiņu u.tml. lietu nokļūšana izstrādājuma iekšienē,
bojājumi, kurus izraisījusi stihija, ugunsgrēks, sadzīves faktori, nejauši ārējie faktori (strauja sprieguma maiņa elektriskajā tīklā, negaiss u.c.), kā arī nelaimes gadījumi,
bojājumi, kurus izraisījusi barošanas, telekomunikācijas un kabeļu tīklu parametru neatbilstība standartiem un citi līdzīgi ārējie faktori,
bojājumi, kurus izraisījusi nestandarta un/vai nekvalitatīvu izlietojamo materiālu, rezerves daļu, komplektējošo materiālu, programmatūras, piederumu (aksesuāru), dažādu veidu informācijas nesēju lietošana.

Garantija neattiecas uz:

programmnodrošinājumu, izejmateriāliem, piederumu komplektu (aksesuāriem) un uz detaļām un izstrādājumiem, kas mēdz nolietoties un nodilt dabīgā veidā ierīces lietošanas laikā (piem. baterijas, akumulatoru baterijas, korpusi, toneri, kārtridži u.tml.).

Atteikuma tiesības un Distances līgums.

LR MK noteikumi Nr.207 par distances līgumu nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam.
MK Noteikumu par distances līgumu mērķis ir pasargāt patērētājus no pirkumiem internetā, kad patērētājs, pasūtot preci nevar pirms iegādes pārliecināties, ka izvēlēta prece pilnībā atbilst patērētāja prasībām.
Patērētāju tiesību aizsardzības likums nosaka, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā
Interneta veikals www.android.lv patur tiesības atteikt izmantot pircēja atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu šādos gadījumos:
ja prece ir nolietota, bojāta, ir saskatāmas nevērīgas lietošanas pēdas, skrāpējumi un tamlīdzīgi defekti,
ja prece nav oriģinālajā iepakojumā vai tās iepakojums ir bojāts (bojāta vai noplēsta aizsargplēve no ierīces ekrāna vai korpusa, ierīces iepakojums saplēsts, saburzīts vai savādāk bojāts).
Jautājumu vai neskaidrību gadījumā kontaktējaties ar mums pa tālruni 268-838-01 vai rakstiet uz info@android.lv.

Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv