SONY M2 AQUA atjaunots
70.00 EUR
Telefons ar ekrānu, izturīgu pret skrāpējumiem, un ūdensizturīgu korpusu
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Sony Xperia M2 telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Sony Xperia M2 telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību.
Sony Xperia M2 telefona ekrāns ir atzīts par izturīgu pret skrāpējumiem, kas pasargās to.

Sony Xperia M2 telefons, tāpat, ir ūdensizturīgs un tiks aizsargāts no bojājumiem, ja uz tā nokļūs ūdens, turklāt, Jūs varēsiet runāt pa telefonu lietus laikā.

Operētājsistēma Android 4.4 « KitKat»
Sony Xperia M2 telefona operētājsistēma ir Android 4.4 «KitKat», kuru izstrādājis interneta gigants Google. Tā ļauj telefonā lietot Twitter, Facebook un citas web-lapas, izmantojot web brauzeri Google Chrome, meklētāju Google Search un sistēmu Google Now, kura parāda atjauninājumus no Jūsu mīļākajām interneta lapām, balss meklēšanu, kuras aktivēšanai pietiek pateikt „OK Google”, stilīgu programmu Google Hangouts kā jauno SMS saņemšanas un sūtīšanas veidu, funkciju Google Cloud Print dokumenta nosūtīšanai uz printeri. Jūs varat lejupielādēt Angry Birds, Ninja Fruit, Need For Speed un citas spēles, laika un laikapstākļu vidžetus un speciālos pielikumus caur Android Market (Google Play). Cita viedtālruņa Sony Xperia M2 priekšrocība ir paplašinātās meklēšanas iespējas, jo, ja zvans uz Jūsu viedtālruni tiks veikts no nepazīstama numura, tas pacentīsies numuru sameklēt Google Maps bāzē. Savukārt, ja Jūs esat estēts vai melomāns, tad Jums noteikti patiks īpašais bloķēšanas ekrāns mūzikas klausīšanās vai filmu skatīšanās laikā uz Chromecast.

Augstas kvalitātes attēls uz liela ekrāna
Sony Xperia M2 mobilajam telefonam ir liels 4,8 collu (12,19 cm) ekrāns, pateicoties kuram Jūs varat baudīt kolosālu liela izmēra attēlu.
Turklāt, Sony Xperia M2 telefona ekrāna izšķirtspēja ir 540 x 960, kas nodrošina labu attēla kvalitāti neatkarīgi no tā, vai tā ir Jūsu tuvinieku fotogrāfija, video no mīļākās grupas koncerta, spēles virtuālā pasaule, interneta lapa vai parasts saņemtās īsziņas teksts.

Ļoti ātra telefona darbība
Sony Xperia M2 telefonam ir 1 GB liela operatīvā atmiņa, kā arī jaudīgs 1,2 GHz Quad Core procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Sony Xperia M2 telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Sony Xperia M2 mobilais telefons – tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri vienkārši augstu vērtē patiešām ātru mobilā telefona darbību!

Augstas kvalitātes foto un video
Iebūvētā 8 megapikseļu fotokamera Sony Xperia M2 telefonā ļauj uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas augstā kvalitātē. Ar Sony Xperia M2 mobilā telefona fotokameru nenofotografēti nepaliks momenti, kad Jums pa rokai diez vai būs parastais fotoaparāts.

Ar telefonu Sony Xperia M2 Jūs, tāpat, varat filmēt ļoti labas kvalitātes video, pateicoties videokamerai ar izšķirtspēju 1080p. Iemūžiniet uz video svētkus, koncertus, mājdzīvniekus un citu interesantus momentus vai filmējiet paši sevi un uzturiet video blogu, bet pēc tam parādiet nofilmēto draugiem un tuviniekiem.

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Sony Xperia M2 telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Sony Xperia M2 telefonam, un attēls klonējas uz to.
SONY M2 AQUA atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv