SONY EXPERIA E4G atjaunots
50.00 EUR
SONY E2003 Xperia E4G white mobilais telefons
Kapacitīvais sensoru ekrāns 
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Sony Xperia E4G telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Sony Xperia E4G telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību. 

Operētājsistēma Android 4.4 « KitKat»
Sony Xperia E4G telefona operētājsistēma ir Android 4.4 «KitKat», kuru izstrādājis interneta gigants Google. Tā ļauj telefonā lietot Twitter, Facebook un citas web-lapas, izmantojot web brauzeri Google Chrome, meklētāju Google Search un sistēmu Google Now, kura parāda atjauninājumus no Jūsu mīļākajām interneta lapām, balss meklēšanu, kuras aktivēšanai pietiek pateikt „OK Google”, stilīgu programmu Google Hangouts kā jauno SMS saņemšanas un sūtīšanas veidu, funkciju Google Cloud Print dokumenta nosūtīšanai uz printeri. Jūs varat lejupielādēt Angry Birds, Ninja Fruit, Need For Speed un citas spēles, laika un laikapstākļu vidžetus un speciālos pielikumus caur Android Market (Google Play). Cita viedtālruņa Sony Xperia E4G priekšrocība ir paplašinātās meklēšanas iespējas, jo, ja zvans uz Jūsu viedtālruni tiks veikts no nepazīstama numura, tas pacentīsies numuru sameklēt Google Maps bāzē. Savukārt, ja Jūs esat estēts vai melomāns, tad Jums noteikti patiks īpašais bloķēšanas ekrāns mūzikas klausīšanās vai filmu skatīšanās laikā uz Chromecast.
 

Augstas kvalitātes attēls uz liela ekrāna
Sony Xperia E4G mobilajam telefonam ir liels 4,7 collu (11,94 cm) ekrāns, pateicoties kuram Jūs varat baudīt kolosālu liela izmēra attēlu. 
Turklāt, Sony Xperia E4G telefona ekrāna izšķirtspēja ir 480 x 800, kas nodrošina labu attēla kvalitāti neatkarīgi no tā, vai tā ir Jūsu tuvinieku fotogrāfija, video no mīļākās grupas koncerta, spēles virtuālā pasaule, interneta lapa vai parasts saņemtās īsziņas teksts.

Ļoti ātra telefona darbība
Sony Xperia E4G telefonam ir 1 GB liela operatīvā atmiņa, kā arī jaudīgs 1,5 GHz Quad Core procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Sony Xperia E4G telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Sony Xperia E4G mobilais telefons – tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri vienkārši augstu vērtē patiešām ātru mobilā telefona darbību! 

Labas kvalitātes foto un video
Iebūvētā 5 megapikseļu fotokamera Sony Xperia E4G telefonā ļauj uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas. Vienkārši noklikšķiniet uz fotokameras ikonas telefonā un iemūžiniet brīdi! Ar Sony Xperia E4G mobilā telefona fotokameru nenofotografēti nepaliks momenti, kad Jums pa rokai diez vai būs parastais fotoaparāts.
Ar telefonu Sony Xperia E4G Jūs, tāpat, varat filmēt ļoti labas kvalitātes video, pateicoties videokamerai ar izšķirtspēju 1080p. Iemūžiniet uz video svētkus, koncertus, mājdzīvniekus un citu interesantus momentus vai filmējiet paši sevi un uzturiet video blogu, bet pēc tam parādiet nofilmēto draugiem un tuviniekiem.

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Sony Xperia E4G telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Sony Xperia E4G telefonam, un attēls klonējas uz to.
SONY EXPERIA E4G atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv