SONY D6603 Xperia Z3 Black atjaunots
90.00 EUR
SONY D6603 Xperia Z3 Black mobilais telefons
Telefons ar ekrānu, izturīgu pret skrāpējumiem, un ūdensizturīgu korpusu
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Sony Xperia Z3 telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Sony Xperia Z3 telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību. 
Sony Xperia Z3 telefona ekrāns ir atzīts par izturīgu pret skrāpējumiem, kas pasargās to.

Sony Xperia Z3 telefons, tāpat, ir ūdensizturīgs un tiks aizsargāts no bojājumiem, ja uz tā nokļūs ūdens, turklāt, Jūs varēsiet runāt pa telefonu lietus laikā.

Operētājsistēma Android 4.4 « KitKat»
Sony Xperia Z3 telefona operētājsistēma ir Android 4.4 «KitKat», kuru izstrādājis interneta gigants Google. Tā ļauj telefonā lietot Twitter, Facebook un citas web-lapas, izmantojot web brauzeri Google Chrome, meklētāju Google Search un sistēmu Google Now, kura parāda atjauninājumus no Jūsu mīļākajām interneta lapām, balss meklēšanu, kuras aktivēšanai pietiek pateikt „OK Google”, stilīgu programmu Google Hangouts kā jauno SMS saņemšanas un sūtīšanas veidu, funkciju Google Cloud Print dokumenta nosūtīšanai uz printeri. Jūs varat lejupielādēt Angry Birds, Ninja Fruit, Need For Speed un citas spēles, laika un laikapstākļu vidžetus un speciālos pielikumus caur Android Market (Google Play). Cita viedtālruņa Sony Xperia Z3 priekšrocība ir paplašinātās meklēšanas iespējas, jo, ja zvans uz Jūsu viedtālruni tiks veikts no nepazīstama numura, tas pacentīsies numuru sameklēt Google Maps bāzē. Savukārt, ja Jūs esat estēts vai melomāns, tad Jums noteikti patiks īpašais bloķēšanas ekrāns mūzikas klausīšanās vai filmu skatīšanās laikā uz Chromecast.

Apbrīnojama attēla kvalitāte uz ļoti liela ekrāna
Sony Xperia Z3 mobilajam telefonam ir ļoti liels 5,2 collu (13,2 cm) ekrāns, pateicoties kuram Jūs varat baudīt kolosālu liela izmēra attēlu. Sony Xperia Z3 – tas ir mobilais telefons, kurš pēc ekrāna izmēriem ir spējīgs konkurēt pat ar planšetdatoriem!
Turklāt, Sony Xperia Z3 telefona ekrānam ir Full HD izšķirtspēja (1920 x 1080), kas nodrošina apbrīnojamas kvalitātes attēlu. Ar augstu attēla kvalitāti tiek panākta reālistiska un precīza bilde, pateicoties kam patiešām skaidras būs pat attēla sīkākās detaļas.

Apbrīnojami ātra telefona darbība
Sony Xperia Z3 telefonam ir ļoti liela operatīvā atmiņa ar apjomu 3 GB, kā arī patiešām jaudīgs 2,5 GHz Quad Core procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Sony Xperia Z3 telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Sony Xperia Z3 mobilais telefons – tas ir perfekts risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri augstu vērtē unikāli ātru mobilā telefona darbību! 

Profesionālā fotokamera Jūsu telefonā
Iebūvētā 20,7 megapikseļu fotokamera Sony Xperia Z3 telefonā ļauj uzņemt profesionālas īpaši augstas kvalitātes fotogrāfijas. Ar Sony Xperia Z3 mobilā telefona fotokameru nenofotografēti nepaliks momenti, kad Jums pa rokai diez vai būs lielais profesionālais fotoaparāts. Sony Xperia Z3 – tas ir mobilais telefons, kurš pēc fotogrāfiju kvalitātes dienā ir spējīgs konkurēt pat ar profesionālajām fotokamerām!
Ar telefonu Sony Xperia Z3 Jūs, tāpat, varat filmēt ļoti labas kvalitātes video, pateicoties videokamerai ar izšķirtspēju 1080p. Iemūžiniet uz video svētkus, koncertus, mājdzīvniekus un citu interesantus momentus vai filmējiet paši sevi un uzturiet video blogu, bet pēc tam parādiet nofilmēto draugiem un tuviniekiem.

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Sony Xperia Z3 telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Sony Xperia Z3 telefonam, un attēls klonējas uz to.
SONY D6603 Xperia Z3 Black atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv