SAMSUNG A5 atjaunots
100.00 EUR
SAMSUNG A500F Galaxy A5 Black (SM-A500FU) mobilais telefons
Kapacitīvais sensoru ekrāns ar tehnoloģiju Amoled 
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Samsung Galaxy A5 telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Samsung Galaxy A5 telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību. 

Operētājsistēma Android 4.4 « KitKat»
Samsung Galaxy A5 telefona operētājsistēma ir Android 4.4 «KitKat», kuru izstrādājis interneta gigants Google. Tā ļauj telefonā lietot Twitter, Facebook un citas web-lapas, izmantojot web brauzeri Google Chrome, meklētāju Google Search un sistēmu Google Now, kura parāda atjauninājumus no Jūsu mīļākajām interneta lapām, balss meklēšanu, kuras aktivēšanai pietiek pateikt „OK Google”, stilīgu programmu Google Hangouts kā jauno SMS saņemšanas un sūtīšanas veidu, funkciju Google Cloud Print dokumenta nosūtīšanai uz printeri. Jūs varat lejupielādēt Angry Birds, Ninja Fruit, Need For Speed un citas spēles, laika un laikapstākļu vidžetus un speciālos pielikumus caur Android Market (Google Play). Cita viedtālruņa Samsung Galaxy A5 priekšrocība ir paplašinātās meklēšanas iespējas, jo, ja zvans uz Jūsu viedtālruni tiks veikts no nepazīstama numura, tas pacentīsies numuru sameklēt Google Maps bāzē. Savukārt, ja Jūs esat estēts vai melomāns, tad Jums noteikti patiks īpašais bloķēšanas ekrāns mūzikas klausīšanās vai filmu skatīšanās laikā uz Chromecast.
 

Attēla augsta izšķirtspēja uz liela ekrāna
Samsung Galaxy A5 mobilajam telefonam ir liels 5,0 collu (12,7 cm) ekrāns, pateicoties kuram Jūs varat baudīt kolosālu liela izmēra attēlu. 
Turklāt, Samsung Galaxy A5 telefona ekrānam ir HD izšķirtspēja (1280 x 720), kas nodrošina augstu attēla kvalitāti un tā detalizāciju. Ar augstu kvalitāti tiek panākta reālistiska un precīza bilde, pateicoties kam skaidra būs attēla katra detaļa.

Ļoti ātra telefona darbība
Samsung Galaxy A5 telefonam ir 2 GB liela operatīvā atmiņa, kā arī jaudīgs 1,2 GHz Quad Core procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Samsung Galaxy A5 telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Samsung Galaxy A5 mobilais telefons – tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri vienkārši augstu vērtē patiešām ātru mobilā telefona darbību! 

Konkurents profesionālajai kamerai
Iebūvētā 13 megapikseļu fotokamera Samsung Galaxy A5 telefonā ļauj uzņemt profesionālas augstas kvalitātes fotogrāfijas. Ar Samsung Galaxy A5 mobilā telefona fotokameru nenofotografēti nepaliks momenti, kad Jums pa rokai diez vai būs lielais profesionālais fotoaparāts. Samsung Galaxy A5 – tas ir mobilais telefons, kurš pēc fotogrāfiju kvalitātes dienā ir spējīgs konkurēt pat ar profesionālajām fotokamerām!
Ar telefonu Samsung Galaxy A5 Jūs, tāpat, varat filmēt ļoti labas kvalitātes video, pateicoties videokamerai ar izšķirtspēju 1080p. Iemūžiniet uz video svētkus, koncertus, mājdzīvniekus un citu interesantus momentus vai filmējiet paši sevi un uzturiet video blogu, bet pēc tam parādiet nofilmēto draugiem un tuviniekiem.

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Samsung Galaxy A5 telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Samsung Galaxy A5 telefonam, un attēls klonējas uz to.
 
SAMSUNG A5 atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv