SONY F3111 Xperia XA atjaunots
120.00 EUR
SONY F3111 Xperia XA Black mobilais telefons
Kapacitīvais sensoru ekrāns
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Sony Xperia XA telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Sony Xperia XA telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību. Pateicoties unikālajai IPS tehnoloģijai, Sony Xperia XA telefona ekrāns attēlu padara vēl kontrastaināku, košāku un skaidrāku. Sony Xperia XA telefona ekrāns ir pasargāts pret skrāpējumiem, tāpēc Jūs mierīgi varēsiet to nēsāt kabatā kopā ar atslēgām, nebaidoties to noskrāpēt. 

Liels ekrāns
Sony Xperia XA mobilais telefons ar lielu 5,0`` (12,7 cm) “ ekrānu un HD izšķirtspēju (720 x 1280) ļaus Jums izbaudīt lielisku liela izmēra un augstas kvalitātes attēlu, labu detalizāciju un reālistiskumu. 
 

Apbrīnojami ātra telefona darbība
Sony Xperia XA telefonam ir ļoti liela operatīvā atmiņa ar apjomu 2 GB , kā arī patiešām jaudīgs Octa core 2,0 GHz procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Sony Xperia XA telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Sony Xperia XA mobilais telefons – tas ir perfekts risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri augstu vērtē unikāli ātru mobilā telefona darbību!

Konkurents profesionālajai kamerai
Iebūvētā 13 fotokamera Sony Xperia XA telefonā ļauj uzņemt profesionālas augstas kvalitātes fotogrāfijas. Sony Xperia XA mobilais telefons palīdzēs Jums iemūžināt ziedu un saulrietu skaistumu, bērnu rotaļas vai mājdzīvnieku nedarbus. Kamera atpazīs Jūsu draugu un tuvinieku sejas, kā arī atzīmēs atrašanās vietu, kurā tika uzņemta bilde - tā ir neaizvietojama, ja tuvumā nav professionāla fotoaparāta. Turklāt, Sony Xperia XA telefona video kamerai ir Full HD izšķirtspēja (1920 x 1080), kas nodrošina apbrīnojamas kvalitātes attēlu. Ar augstu attēla kvalitāti tiek panākta reālistiska un precīza bilde, pateicoties kam patiešām skaidras būs pat attēla sīkākās detaļas. 

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Sony Xperia XA telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Sony Xperia XA telefonam, un attēls klonējas uz to.

Jaudīgais 4G internets
Telefons Sony Xperia XA atbalsta 4G funkciju, kura dod iespēju izmantot mobilo internetu telefonā, nodrošinot ļoti ātru datu pārraidi un sniedzot jaunākās multimediju iespējas. Zibenīgais un stabilais 4G internets sasniedz līdz pat 150 Mbit/ s lielu ātrumu, kas ļauj izmantot visas interneta priekšrocības vienā mirklī, netērējot lieki laiku ielādei un datu pārraidei, turklāt, lai kur jūs atrastos.
SONY F3111 Xperia XA atjaunots

Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv