SONY XPERIA Z atjaunots
80.00 EUR
Telefons ar ekrānu, izturīgu pret sitieniem, un ūdensizturīgu korpusu
Jums patīk modernais un aktuālais? Tādā gadījumā Sony Xperia Z telefons ir ideāls risinājums tieši Jums! Sony Xperia Z telefonam ir kapacitīvais (capacitive) sensoru ekrāns, kurš viegli reaģē uz pieskārieniem un ļauj vadīt Jūsu telefonu ar pirksta palīdzību.
Sony Xperia Z elefona ekrāns ir atzīts par triecienizturīgu pateicoties tehnoloģijai, kura paaugstina pretestību pret skrāpējumiem un triecieniem.
Tas pasargās Jūsu telefona ekrānu no skrāpējumiem, turklāt, ir maz ticams, ka ekrāns ieplaisās, ja Jūs to netīšām saspiedīsiet ar kaut ko smagu somas apakšā vai kabatā, vai sasitīsies pēc kritiena no neliela augstuma.
Sony Xperia Z telefons, tāpat, ir ūdensizturīgs un tiks aizsargāts no bojājumiem, ja uz tā nokļūs ūdens, turklāt, Jūs varēsiet runāt pa telefonu lietus laikā.

Operētājsistēma Android 4.3 «Jelly Bean»
Sony Xperia Z telefona operētājsistēma ir Android 4.3 «Jelly Bean», kuru izstrādājis interneta gigants Google. Tā ļauj telefonā lietot Twitter, Facebook un citas web-lapas, izmantojot web brauzeri Google Chrome, meklētāju Google Search un sistēmu Google Now. Jūs varat lejupielādēt Angry Birds, Ninja Fruit, Need For Speed un citas spēles, laika un laikapstākļu vidžetus un speciālos pielikumus caur Android Market (Google Play), baudīt bezvadu video un spēļu pārraidi uz televizoriem ar tehnoloģiju Miracast, tehnoloģiju OpenGL ES 3.0, kura nodrošina spēles grafiku, kuru var salīdzināt ar PlayStation 3 un Xbox 360, iespēju pie telefona pieslēgt HID geimpadus un spēļu konsoles caur Bloetooth, ko novērtēs tie, kuriem patīk uzspēlēt uz savām Android ierīcēm, un ātru Wi-Fi un Bluetooth aktivāciju pārslēdzēju panelī ar ilgas nospiešanas palīdzību, tehnoloģiju Bluetooth Smart, kura ļauj viedtālruni savienot ar jebkurām Bluetooth-ierīcēm, kā arī vecāku kontroles līdzekli kā aizliegumu piekļūt noteiktām lapām un saturam bērniem.

Apbrīnojama attēla kvalitāte uz liela ekrāna
Sony Xperia Z mobilajam telefonam ir liels 5 collu (12,7 cm) ekrāns, pateicoties kuram Jūs varat baudīt kolosālu liela izmēra attēlu.
Turklāt, Sony Xperia Z telefona ekrānam ir Full HD izšķirtspēja (1920 x 1080), kas nodrošina apbrīnojamas kvalitātes attēlu. Ar augstu attēla kvalitāti tiek panākta reālistiska un precīza bilde, pateicoties kam patiešām skaidras būs pat attēla sīkākās detaļas.

Ļoti ātra telefona darbība
Sony Xperia Z telefonam ir 2 GB liela operatīvā atmiņa, kā arī jaudīgs 1,5 GHz Quad Core procesors, kas nodrošina vairāku vienlaicīgi palaistu pielikumu ļoti ātru darbību. Ar Sony Xperia Z telefonu Jūs varat bez problēmām vienlaicīgi klausīties mūziku, skatīties video un interneta lapu saturu, spēlēt Angry Birds, Fruit Ninja vai Need For Speed, palaist speciālos pielikumus, kā arī izmantot GPS navigatoru. Sony Xperia Z mobilais telefons – tas ir ideāls risinājums tiem, kuriem patīk pildīt vairākas darbības vienlaicīgi vai tiem, kuri vienkārši augstu vērtē patiešām ātru mobilā telefona darbību!

Konkurents profesionālajai kamerai
Iebūvētā 13 megapikseļu fotokamera Sony Xperia Z telefonā ļauj uzņemt profesionālas augstas kvalitātes fotogrāfijas. Ar Sony Xperia Z mobilā telefona fotokameru nenofotografēti nepaliks momenti, kad Jums pa rokai diez vai būs lielais profesionālais fotoaparāts. Sony Xperia Z – tas ir mobilais telefons, kurš pēc fotogrāfiju kvalitātes dienā ir spējīgs konkurēt pat ar profesionālajām fotokamerām!
Ar telefonu Sony Xperia Z Jūs, tāpat, varat filmēt ļoti labas kvalitātes video, pateicoties videokamerai ar izšķirtspēju 1080p. Iemūžiniet uz video svētkus, koncertus, mājdzīvniekus un citu interesantus momentus vai filmējiet paši sevi un uzturiet video blogu, bet pēc tam parādiet nofilmēto draugiem un tuviniekiem.

Smart ierīču pieslēgšana ar vienu žestu
Ar NFC funkciju Jūs varat bez jebkādu vadu palīdzības pieslēgt portatīvo datoru, planšetdatoru vai viedtālruni Jūsu Sony Xperia Z telefonam, turklāt, to iespējams izdarīt ar viena žesta palīdzību. Viegls pieskāriens ar Smart ierīci Sony Xperia Z telefonam, un attēls klonējas uz to.

Jaudīgais 4G internets
Telefons Sony Xperia Z atbalsta 4G funkciju, kura dod iespēju izmantot mobilo internetu telefonā, nodrošinot ļoti ātru datu pārraidi un sniedzot jaunākās multimediju iespējas. Zibenīgais un stabilais 4G internets sasniedz līdz pat 150 Mbit/ s lielu ātrumu, kas ļauj izmantot visas interneta priekšrocības vienā mirklī, netērējot lieki laiku ielādei un datu pārraidei, turklāt, lai kur jūs atrastos.
SONY XPERIA Z atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv