LENOVO A7-30H atjaunots
60.00 EUR
LENOVO IdeaTab 2 A7-30H 7 8 GB 3G planšetdators
Laba izšķirtspēja
Lenovo IdeaTab 2 planšete ar 7,0" ekrānu un 1024 x 600 izšķirtspēju ir kā radīta tam, lai to katru dienu nēsātu sev līdzi somā. Ar šādu ekrāna diagonāli pilnībā pietiks, lai sazinātos caur Skype, sociālajos tīklos, lasītu ziņas, skatītos augstas kvalitātes bildes un video, kā arī spēlētu spēles. Lenovo IdeaTab 2 planšetdators ar IPS ekrānu pārsteidz ar arvien platākiem apskates leņķiem un iedvesmo ar krāsu dziļumu un plūdenumu. Turklāt, akumulatora uzlāde tiek patērēta saudzīgi.

Ļoti ātra darbība
Lenovo IdeaTab 2 planšetdators ar 4 kodolu procesoru Lenovo IdeaTab 2 ar frekvenci 1,3 GHz un RAM apjomu 1 apmērā ar lielu ātrumu izpildīs vairākus paralēli atvērtus procesus. Lenovo IdeaTab 2 planšetdators ir ne tikai ideāli piemērots darbam, mācībām un jebkuras sarežģītības pakāpes spēlēm, bet arī ļaus Jums baudīt kvalitatīvus attēlus, video vai mūziku. Dalieties ar bildēm, video un mūziku Facebook vai Skype, kā arī esiet jaunāko ziņu lietas kursā. Lenovo IdeaTab 2 planšete – tas ir ērtums darbā, komforts mācībās un vesela izklaides pasaule, interesantas aplikācijas, košas krāsas un dziļas skaņas.

Operētājsistēma Android 4.4.2 (KitKat)
Lenovo IdeaTab 2 planšetdatoram ir ātra un moderna operētājsistēma Android 4.4.2 (KitKat). Ar to būs ērtāk sērfot internetā, varēs ātrāk lejupielādēt dažādas aplikācijas un spēles un vieglāk apstrādāt dažādu formātu mediju failus. Aplikācijas Jūs varat lejupielādēt Play Market bez papildu maksas. Sinhronizācija caur Google ļaus Jums sekot līdzi visiem Jūsu pirkumiem, kontaktiem, sarakstēm un notikumiem no Lenovo IdeaTab 2 planšetdatora, kā arī sniegs iespēju saglabāt visu datu rezerves kopiju tīklā, kas ļoti noderēs planšetdatora nozaudēšanas vai failu izdzēšanas gadījumā. Lenovo IdeaTab 2 planšete ar Android 4.4.2 (KitKat) – tas ir ērtums, drošība un ātrums!

Ierīce atmiņas karšu lasīšanai
Lenovo IdeaTab 2 planšetei var pieslēgt ietilpīgu atmiņas karti MicroSD/ MicroSDHC, kura ne tikai ievērojami palielinās atmiņas apjomu, bet arī paātrinās datu apmaiņu. Glabājiet labākās fotogrāfijas, video un citus failus uz atmiņas kartes, kuru vienmēr var paņemt sev līdzi.

Kamera
Dažreiz ir vienkārši nepieciešams uztaisīt kāda notikuma vai cilvēka fotogrāfiju vai videoierakstu. Un kamera, kas ir iebūvēta planšetdatorā Lenovo IdeaTab 2 , kļūs par Jūsu palīgu šajā procesā. Vēl šim datoram ir arī frontāla kamera, kura ir neaizvietojama komunicēšanas laikā caur Skype, Google Talk un citām programmām, lai sarunu biedrs redzētu Jūs.

GPS navigators
Jūs nekad neapmaldīsieties ar navigatoru, kas iebūvēts planšetdatora Lenovo IdeaTab 2 sistēmā. Tas noteikts Jūsu atrašanās vietu un var izstrādāt jums īsāko un ērtāko maršrutu līdz vēlamajai vietai.
LENOVO A7-30H atjaunots
Valuta:

iepirkumu grozs

Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs
kopā 0.00

kontakti

+ 371 28865260
Darba laiks:
Darbadienās no 10.00-19.00
sestdienas no 11.00-18.00
E-mail : melbourne@neonet.lv
skype : melbourne1550

SIA Multimedia Expert
Reģ. Nr. 50103456421
PVN Reģ. Nr.LV50103456421
Rīga, A. Dombrovska 45, LV-1015
Banka : SEB Banka
konta nr.: LV39UNLA0050017544539

-

E-mail : melbourne@neonet.lv